NY2015

Lato ma się ku końcowi. Dni stają się coraz krótsze, wieczory chłodniejsze, a noce mniej gwiaździste. Niebawem nastanie jesień, a zaraz po niej nadejdzie zima wraz z coroczną świąteczną gorączką. Tygodnie przygotowań, sprzątanie, gotowanie odpowiednich potraw wigilijnych, pieczenie tradycyjnych ciast i rujnowanie portfela na gwiazdkowe prezenty. Tego wszystkiego można uniknąć decydując się na świąteczną ucieczkę z domu. A gdzie najlepiej się wybrać? Oczywiście w góry. Jedną z piękniejszych miejscowości jest Zawoja. Ta malutka miejscowość, położona u podnóża Babiej Góry, urzeka swym pięknem o każdej porze roku. Zimą jednak jej czarowi nie sposób się oprzeć. Święta w Zawoi będą z pewnością niezapomniane. Jeśli pragniemy przedłużyć wyjazd możemy również pokusić się o sylwester w Zawoi.  Jedno jest pewne – będą to dni spędzone na błogim odpoczynku przy kominku. 

Dom Wczasowy Harnaś w Zawoi dysponuje 90 miejscami noclegowymi (obecnie zwiększamy liczbę miejsc) i nadaje się idealnie na spędzenie świąt w górach. Na terenie naszego ośrodka znajdują się różne udogodnienia oraz atrakcje. Organizujemy ucztę świąteczną oraz zabawę Sylwestrową. W celu informacyjnym prosimy o kontakt z nami.

Wyobraźmy sobie tylko, jak wspaniale możemy spędzić czas w tych pięknych okolicznościach przyrody. Jeśli jesteśmy zwolennikami aktywnego wypoczynku możemy się pokusić o zorganizowanie górskiej wycieczki jednym ze szlaków. Możemy także wybrać się na lodowisko lub na jeden ze stoków narciarskich. Jeśli wolimy spokojniejsze spacery, to wybierzmy się na zwiedzanie zabytków, których jest tutaj bardzo wiele.

Spędzone  w taki sposób święta będą miłą odmianą oraz odskocznią od rzeczywistości. Sprawią, że po powrocie będziemy czuli się wypoczęci i szczęśliwi.

Zobacz ofertę: Sylwester w Zawoi 2015