Ferie zimowe w górach - Harnaś Zawoja

Zimowisko w górach w Zawoi

Zapraszamy na Ferie zimowe w górach w Zawoi

zimowiska w zawoi

Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć ośnieżony szczyt tajemniczej i legendarnej Babiej Góry, oddać się białemu szaleństwu i spędzić czas w miejscowości o niezwykłych walorach turystycznych w przytulnym zaciszu naszego pensjonatu, zapraszamy na obozy zimowe do Zawoi. Bardzo chętnie przyjmiemy do naszego domu wypoczynkowego grupy osób pragnących aktywnie spędzać zimowy czas  i oderwać się od szarej codzienności. 

dscn1868Na pasjonatów narciarstwa czekają miejsca wprost wymarzone i świetnie przygotowane do uprawiania tego sportu: stok „Wojtek” i „Mosorny Groń” – ośrodek turystyczno-narciarski, wyciąg „Kolisty Groń” oraz nowoczesny obiekt narciarski – „Zawoja Policzne”. Na stoku „Wojtek” znajdują się trzy trasy zjazdowe z wyciągami orczykowymi (dwie długości 410m i jedna mała – 150m). Na południowo-zachodnim zboczu Mosornego Gronia zlokalizowane są trzy wyciągi: wyrwirączka dla dzieci, wyciąg talerzykowy oraz 4-osobowy wyciąg krzesełkowy (podobny jest też w nowoczesnym ośrodku narciarskim – Zawoja Policzne). Natomiast dwie trasy zjazdowe na „Kolistym Groniu” są idealne dla początkujących miłośników narciarstwa (mają po 1km długości). Stok jest warty odwiedzenia również ze względu na piękne widoki, które możemy podziwiać podczas zjazdu z niego.  Bardzo dużą zaletą ośrodków narciarskich znajdujących się w Zawoi jest ich zróżnicowany poziom trudności – zarówno nowicjusze jak i wytrawni narciarze na pewno nie będą się u nas nudzić!

 

zimowy spacer w zawoiDobrą alternatywą dla osób nie przepadających za nartami jest jazda na łyżwach. Ale także zapaleni  narciarze po wyprawie na stok mogą spróbować swoich sił na lodowisku Biały Orlik znajdującym się u podnóża Babiej Góry. Aktywny wypoczynek na zimowych obozach w Zawoi uatrakcyjnią spacery po okolicy, którą cechuje nie tylko niezwykła malowniczość krajobrazu, ale także wiele godnych uwagi zabytków.  Po każdym pełnym wrażeń dniu, spędzonym na świeżym, mroźnym powietrzu zapraszamy obozowiczów na odpoczynek w naszym pensjonacie – to tutaj w cieple i miłej atmosferze będą mogli odpocząć i nabrać sił na podjęcie nowych wyzwań – nasza beskidzka gościnność ogrzeje każdego nawet w najmroźniejsze dni! 

Masz pytania? Zadzwoń pod numer 033 877 51 59 lub skorzystaj z formularza i złóż zapytanie ofertowe

Kliknij tutaj