Obozy sportowe w górach

Zawoja to doskonałe miejsce na obóz sportowy

zawoja_wycieczkiObozy sportowe w górach to świeże powietrze, piękne widoki, mnóstwo ciekawych miejsc do odwiedzenia oraz atrakcji zapewniających przypływ adrenaliny, a także liczne, wymagające wysiłku wyzwania – czyż nie tak powinien wyglądać wypoczynek godny prawdziwego sportowca? Zawoja i okoliczne tereny bez wątpienia są wymarzonym miejscem na aktywny, pasjonujący i niezapomniany wypoczynek podczas uczestnictwa w obozach sportowych.

Prawdziwi sportowcy bez wątpienia kochają piesze wędrówki, mogąc oddać się afirmacji przyrody. W Zawoi takiemu spędzaniu czasu sprzyja obecność licznych szlaków turystycznych. Osoby będące zaciekłymi przeciwnikami biernego wypoczynku i kochające ruch z całą pewnością chętnie zdobyłyby szczyt Babiej Góry. A jeśli myślą, że to takie proste (to przecież nie Tatry) – to się mylą, ponieważ ma ona aż 1725 metrów wysokości i zdecydowanie góruje nad sąsiednimi wzniesieniami. Z jej szczytu można podziwiać niesamowite krajobrazy – jest to widok, który przyniesie ukojenie nawet zmęczonym nogom.

W Zawoi znajdują się także zabytki architektoniczne, które uatrakcyjnią wycieczkowiczom spacery po naszej niezwykłej miejscowości. Możliwość spróbowania swoich sił w paintballu, jeździe na koniach i quadach to także niezwykle ciekawe propozycje, umożliwiające aktywność fizyczną na wakacjach.

osrodek wczasowy w zawoi harnasPo skorzystaniu z którejś z nich, pieszym odkrywaniu piękna Beskidów czy wieczornym spacerze, każdy sportowiec będzie zapewne potrzebował wypoczynku w ciepłym łóżku i czystej pościeli w spokojnym i cichym pensjonacie – takie właśnie łóżko (i nie tylko!) czeka na niego właśnie w naszym Domu Wypoczynkowym. Do dyspozycji osób lubiących pływać mamy basen. Miłą odskocznię od wysiłku fizycznego będzie na pewno stanowiła gra w bilard (również dostępny w naszym pensjonacie). Spacery i wędrówki piesze, pływanie, zdobywanie górskich szczytów, paintball, jeździectwo i z pewnością wiele innych sportów można uprawiać w Zawoi. Dlaczego właśnie tu? Ponieważ czar tego miejsca przyciągnie pasjonata każdej sportowej dyscypliny. Natomiast my – w naszym pensjonacie bardzo chętnie przyjmiemy uczestników obozów sportowych – grupy zorganizowane. 

Masz pytania? Zadzwoń pod numer 033 877 51 59 lub skorzystaj z formularza i złóż zapytanie ofertowe

Kliknij tutaj