Imprezy Integracyjne w Górach

Organizacja imprez w Zawoi

Imprezy integracyjne zawojaCelem organizowania imprez integracyjnych w górach jest stworzenie warunków do wytworzenia więzi pomiędzy różnymi osobami (np. będących pracownikami jednego zakładu), tak aby później dobrze im się ze sobą współdziałało i aby zachodziły pomiędzy nimi prawidłowe korelacje. Piękne, górskie widoki, liczne atrakcje dla odwiedzających, możliwość wzięcia udziału w wielu ciekawych wydarzeniach oraz beskidzka gościnność  – wszystko to decyduje o tym, że Zawoja jest doskonałym miejscem na integrację. Osoby przyjeżdżające do nas w tym celu, dzięki pobytowi w naszej niezwykle malowniczo położonej miejscowości oraz zakwaterowaniu w naszym pensjonacie, gdzie zostaną profesjonalnie obsłużone i na pewno poczują się jak w domu, wrócą z wyjazdu pełne optymizmu i pozytywnego nastawienia do świata i swoich towarzyszy podróży, które na pewno zaowocuje efektownością ich późniejszych, wspólnych działań.

paintballUmiejętność działania zespołowego można doskonalić poprzez zabawę, np. grę w paintball, czy wspólną naukę jazdy konnej. Świetnym pomysłem są też przejazdy na kładach po ciekawych torach z licznymi przeszkodami, w których wziąć udział można także w Zawoi. Zapraszamy na Imprezy integracyjne w górach.

Doskonałą i niezawodną odskocznią od pracy i monotonnej codzienności są wędrówki po Beskidach (przez Zawoję przechodzą liczne szlaki turystyczne). Wspólnym osiągnięciem zespołu będzie na pewno zdobycie szczytu Babiej Góry, która ma aż 1725 metrów wysokości.

Integracyjny wypad warto urozmaicić odwiedzeniem lokalnych zabytków, np. drewnianego kościółka z 1888 roku znajdującego się w samym centrum Zawoi, czy też skansenu na Markowych Rówienkach.

Zorganizowane grupy, które zdecydują się na przyjazd do naszego pensjonatu zimą będą mogły skorzystać z szerokiej oferty licznych ośrodków narciarskich w Zawoi (np. stoku „Wojtek”), a także zawojskiego lodowiska – „Biały Orlik”.

jazda na skuterach snieznych zawojaMy z przyjemnością zorganizujemy każdą imprezę integracyjną. Bez względu na to, czy będzie miała się ona odbyć, gdy wszyscy oczarowani będą zielenią beskidzkich stoków, czy wtedy gdy na dworze królował będzie siarczysty mróz. Każda pora roku jest dobra na wizytę u nas!  

Masz pytania? Zadzwoń pod numer 033 877 51 59 lub skorzystaj z formularza i złóż zapytanie ofertowe

Kliknij tutaj