Wyciągi narciarskie Zawoja

Zawoja narty i snowboard dla każdego

Tylko 10 minut drogi do wyciągu narciarskiego!

Zawoja to wręcz idealne miejsce dla osób ceniących sobie relaks, aktwyny wypoczynek  i dobrą zabawę zimą, gdy stoki narciarskie tętnią życiem. Obecnie w Zawoi jest kilka wspaniałych wyciągów narciarskich, a jednym z nich jest wyciąg narciarski Wojtek, z którym współpracujemy, oddalony zaledwie o 10 minut drogi od naszego ośrodka

W przypadku grup zorganizowanych oferujemy możliwość przechowywania nart oraz desek na wyciągu gratis, co znacznie ułatwi powrót do naszego ośrodka. Na miejscu możliwość pozostawienia butów narciarskich w suszarni, by następnego dnia były suche i ciepłe.  Dla kadry oraz instruktorów wyciąg jest darmowy!

Wyciąg narciarski Wojetk dysponuje trzema wyciągami orczykowymi. Dwa z nich są o długośc 410 metrów i jeden mniejszy o długości 150 metrów. Wyciągi są czynne w godzinach od 9:00 do 20:00, a ich przepustowość to 1200 osób/h. 

Stok jest ubijany ratrakiem, sztucznie naśnieżany, oświetlony, różnica wzniesień 90 m.  Posiada duży parking pod wyciągiem, barek z daniami gorącymi, napojami i piwem, szałas z grillem, opiekę ratowników GOPR. Możliwe zajęcia z instruktorami SITN i GOPR i Renomowana szkoła narciarska i snowboardowa „SKI Art”

Przy wyciągu znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego czynna w godzinach od 9:00 do 20:00  Telefony do wypożyczalni: 667 484 573 lub 695 881 065. 

Masz pytania? Zadzwoń pod numer 033 877 51 59 lub skorzystaj z formularza i złóż zapytanie ofertowe

Kliknij tutaj