Kolonie w górach - Harnaś Zawoja

Kolonie w górach dla dzieci i młodzieży

kolonie w gorach zawojaZawoja – malowniczo położona wieś u podnóża królowej Beskidów – Babiej Góry jest idealnym miejscem na kolonie w górach dla dzieci i młodzieży, ponieważ dzięki ogromnej różnorodności wszelkiego rodzaju atrakcji i niezapomnianym krajobrazom, nawet najbardziej wymagający młody podróżnik nie będzie się tutaj nudził. Także nawet największy łobuz przestanie mieć ochotę na psoty i figle, ulegając czarowi tego miejsca.

 

pokojeNasz ośrodek wypoczynkowy jest świetnie przygotowany na przyjęcie zorganizowanych grup – kolonii dziecięcych czy młodzieżowych z uwagi na to, że dysponujemy aż osiemdziesięcioma sześcioma miejscami noclegowymi, a na terenie pensjonatu znajdują się dodatkowe atrakcje, które mogą przysporzyć wiele radości młodym turystom (basen, bilard).

Miejscowość, w której znajduje się nasz ośrodek wypoczynkowy i jej okolice obfitują w miejsca, w których mogą oni rozbudzić w sobie miłość do przyrody oraz poszerzyć swoją wiedzę o niej. Należy do nich przede wszystkim Babiogórski Park Narodowy, gdzie wyzwaniem dla dzieci i młodzieży jest zdobycie szczytu Babiej Góry. Zwiedzanie połączone z nauką gwarantuje odwiedzenie okolicznych zabytków: skansenu imienia Józefa Żaka na Markowych Rówienkach, schroniska na Markowych Szczawinach, drewnianej karczmy oraz kościoła (centrum Zawoi).

kolonie w zawoiNa młodych turystów czeka wiele innych wrażeń. Z całą pewnością wiele emocji wzbudzi w nich jazda na quadach, gra w paintballa czy też jazda konna. Z każdej z tych atrakcji można skorzystać w Zawoi! Karczma w Zawoi oferuje przejażdżki wozami terenowymi po specjalnie przygotowanych do tego trasach z różnymi przeszkodami uatrakcyjniającymi przejazdy.  Możemy również zaoferować młodym ludziom przypływ adrenaliny i naukę działania w zespole podczas gry w paintball. Natomiast znajdujący się także w Zawoi ośrodek jeździecki roztacza przed dziećmi i młodzieżą perspektywę wspaniale spędzonego czasu na końskim grzbiecie. Malownicze, górskie widoki, kontakt z piękną i unikalną przyrodą oraz ciekawe zabytki  czynią pobyt w Zawoi wymarzonymi wakacjami dla każdego dziecka. Tej bajkowej wizji z całą pewnością dopełni zakwaterowanie w naszym pensjonacie – doskonale dostosowanym do przyjmowania kolonii.

 

 

 

Masz pytania? Zadzwoń pod numer 033 877 51 59 lub skorzystaj z formularza i złóż zapytanie ofertowe

Kliknij tutaj