Każdy wie, że sport to samo zdrowie. Jednak uprawiany na świeżym powietrzu, w dodatku w górskim mikroklimacie jest inwestycją na lata. Wysoka odporność i krzepkość po takich treningach jest gwarantowana. Najlepszą inwestycją w dobrą formę naszych dzieci są obozy sportowe dla dzieci.  Ich specyficzna forma, dobra organizacja i określony harmonogram dnia sprzyjają rozwijaniu w najmłodszych postawy sportowca i osoby dbającej o kondycję. Nasza oferta przeznaczona jest dla wszystkich klubów sportowych! Zapraszamy!

Obozy wakacyjne organizowane w ośrodku wczasowym Harnaś, mieszczącym się w miejscowości Zawoja, są na wysokim poziomie. Rodzice bez obaw mogą posłać zarówno starsze, jak i młodsze pociechy na tego typu wczasy.  Od lat bowiem w  ośrodku tym odbywają się obozy dla dzieci i młodzieży, w tym: obozy letnie młodzieżowe, obozy narciarskie dla młodzieży oraz obozy zimowe dla dzieci. Pensjonat wyposażony jest w wiele atrakcji, które umilą wolny czas. Na przyjezdnych czeka stół bilardowy oraz pingpongowy a także basen. Po trudach codziennych treningów i wycieczek górskimi szlakami dzieci mogą zregenerować siły w przytulnie urządzonych pokojach i odpocząć w miękkich łóżkach.

Na terenie ośrodka znajduje się duży plac, basen w lecie czynny każdego dnia. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się boiska.

Zawoja zaś kusi swych gości przepięknymi, górskimi krajobrazami. Wystarczy zapuścić się głębiej w las, obrać odpowiedni kierunek, a naszym oczom ukażą się zapierające dech w piersiach widoki. Takie perspektywy potrafią rozczulić nawet najbardziej zbuntowanych nastolatków. Z tego względu tak chętnie organizuje się tutaj obozy dla młodzieży. Sport w górskim plenerze jest najlepszym lekarstwem na smutek i niepewność. Potrafi wzbudzić w młodym człowieku pewność siebie, wyładować negatywną energię, uspokoić i zrelaksować.

Obozy sportowe w Zawoi to niepowtarzalny czas spędzony w gronie rówieśników, wśród zieleni i nad bystrymi potokami. Niezapomniane chwile, które zapadną głęboko w serca.