Wakacje to wspaniały czas wypoczynku zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Starsze pociechy warto posłać na kolonie letnie, aby jedna i druga strona mogła we właściwy sposób spędzić wolny czas. Pomimo, że lato ma się ku końcowi warto zacząć planować urlop na kolejny rok. Jeśli chcemy, aby dzieci spędziły niezapomniane chwile w pięknych okolicznościach przyrody rozważmy wyjazd w góry. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową takie hasła, jak: kolonia w górach na 2015, kolonie dla młodzieży 2015 lub kolonia 2015, aby naszym oczom ukazały się interesujące oferty. Jednym z piękniejszych miejsc, wartych odwiedzenia, jest Zawoja. Ta malownicza wioska położona u stóp, owianej legendarną tajemnicą, Babiej góry ma swoim gościom wiele do zaoferowania. Pensjonat Harnaś  jest zaś miejscem, do którego co roku przyjeżdża wiele zorganizowanych grup na letnie wakacje.

Ośrodek wczasowy Harnaś to dobrze przygotowana placówka mogąca pomieścić niemal dziewięćdziesiąt gości. Mali turyści z pewnością nie będą się tu nudzić. Po zejściu z górskich szczytów czeka tu na nich wiele atrakcji, które z pewnością umilą czas.

Zawoja stanowi idealną bazę wypadową na szlaki turystyczne. Zaplanować można dalekie wyprawy, które jednak nie muszą być nudne. Przyroda jest najlepszą nauczycielką i wszyscy piechurzy zapragną odkrywać i zgłębiać tajemnice ukryte w naturze. W tej malutkiej miejscowości oraz jej okolicach znajduje się także wiele zabytków oraz atrakcji turystycznych.

Kolonie letnie w Zawoi to dobrze spożytkowany czas. Aktywny wypoczynek połączony z nabieraniem nowych umiejętności oraz nawiązywaniem przyjaźni zaowocuje wielką i nieskończoną miłością do gór. Młodsi i starsi uczestnicy kolonii z radością będą powracać wspomnieniami do tak spędzonych wakacji.